Jak skutecznie chronić ekran nowego telefonu przed zarysowaniem, czyli hasłowy przegląd dostępnych gadżetów na komórkę

Posted on 14/05/2019 12:39pm

Telefon staje się atrybutem nowoczesnego człowieka i to nie zawsze jedynie tego, który prowadzi kilkuosobową albo ogromną firmę. Popularna komórka w zasadzie nie jest już zwyczajnym aparatem służącym do prowadzenia konwersacji, lecz wielozadaniowym sprzętem.


laptop marki Samsung
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com


Jednakże zaawansowana technika potrzebuje też dobrej ochrony.


Projektanci telefonów dobrze wiedzą, że w trakcie użytkowania sprzęty bywają narażone na rozmaITe uszkodzenia.

Ta pełna notka (http://www.inter-instal.com/kategoria/czesci-zamienne-do-sprezarek/cewka-sprezarki-klimatyzacji-magnetyczne) także posiada ciekawe informacje na przedstawiany tu temat. Jeśli więc Cię on interesuje - nie czekaj i przeczytaj to.

Z tego powodu gdy telefon przypadkowo spadnie z ławy, to prawdopodobnie nic strasznego się nie stanie. Wydaje się jednak, że o wiele większym zagrożeniem są niewielkie rysy, które powodują, że nowy i zarazem supernowoczesny smartfon nie wygląda najlepiej. Właścicielowi tego rodzaju urządzenia przyda się zatem folia na telefon, która doskonale chroni wyświetlacz przed zarysowaniem (etuo.pl/folie-szkla). Nomenklatura jest nieco myląca, bowiem możemy sądzić, że ten gadżet został wykonany z przezroczystej folii PCV, tymczasem nic bardziej błędnego. W takim przypadku ochrona byłaby w zasadzie żadna. Wytrzymała folia na telefon jest najczęściej wykonana ze szkła hartowanego, lecz równocześnie jej zamocowanie nie wpływa ujemnie na działanie dotykowego wyświetlacza.


Oprócz opisanej folii wytwórcy użytecznych gadżetów, jak również sami sklepikarze oferują użytkownikom telefonów praktyczne etui. Takie akcesoria na komórkę można dzisiaj zakupić na stoiskach w domach towarowych, a także w internecie. Najważniejsze jest to, żeby wybrać gadżet pasujący do konkretnego modelu telefonu. Przy tym trzeba mieć na względzie to, że dostępna kolorystyka jest bardzo zróżnicowana: przedsiębiorcy wybiorą etui w ciemnych odcieniach, a nastolatki skupią się na modelach w fantazyjnych kolorach. I te wymienione, i pozostałe akcesoria na komórkę można bez obaw polecić wymagającym użytkownikom, a w szczególności estetom czy reprezentantom świata biznesu.
Różnorodność gadżetów może zaskoczyć niejedną sceptycznie nastawiona kobietę.


Tymczasem gdy już korzystamy z jednego z nich, to dosyć szybko zaczynamy zastanawiać się, jak dotąd obywaliśmy się bez folii lub naprawdę przydatnego zestawu słuchawkowego dla kierowcy - jako nowocześni ludzie jesteśmy w pewnym sensie skazani na użytkowanie takich artykułów.

Tags: czas, producenci, Urządzenia, IT