Jak umeblować mieszkanko w dawnym stylu?

Posted on 08/02/2023 7:24am

Obecnie panuje moda na współczesne mieszkania. Prostota oraz minimalizm opanowały aranżacje. Jeśli jednakże nie jesteś fanem współczesnych pomieszczeń, nie przejmuj się.


gramofon
Author: BenQ


Klasyczny styl nigdy nie przeminie. Obawiasz się, iż to może kosztować majątek? Cóż, na pewno nie otrzymasz stylowego pomieszczenia niewielkim kosztem, jednak może Cię to kosztować znacznie mniej, aniżeli myślisz. Wystarczy nieco inwencji, złota rączka, rzeczy zyskane w spadku. Nie musisz być bogaczem, aby mieć stylowe mieszkanie. Starczy, że postąpisz wedle kilku prostych zasad.


image - reklama
Author: Bruno Pitrus
Source: http://www.flickr.com


Przede wszystkim powinieneś pojąć jedną sprawę. Stylowe mieszkanko nie oznacza, iż całe usłane będzie starociami. Po pierwsze postarajmy się, aby w naszym domu nie było kiczu. W tym celu określmy stonowaną kolorystykę jak biele, ecru oraz szarości. Można dodać metalowe odcienie srebro, brąz. Pamiętajmy jednak, ażeby dodać owe metale w formie figurek, świeczników bądź klamek. Nie korzystajmy z imitacji. Zatroszcz się o to, by sprzęty były drewniane czy też na takie wyglądały. Żadnych kiepskich podróbek, czy płyt. Odcienie też powinny być dobrane do całej tonacji wnętrza. Możemy zakupić lub zrobić meble tapicerowane. Da to bardzo stylowy rezultat. Pamiętajmy, że obicie a także RAMy muszą stanowić dość duży kontrast. Zadbaj o elegancką nieszablonowość. Stylowe mieszkania to uwielbiają.


Niech Twoja umywalnia nie wygląda najzwyczajniej. Postaw na interesującą umywalkę. Nie musi być ona bieluśka. Daj posadzkę stylizowaną na starą. Powieś stare zdjęcia. Zadbaj o antyczne meble. Na komodzie postaw gramofon.

Tags: rzeczy, stal, RAM, pomysł