Jakie grupy produktowe oferuje HP klientom poszukującym dobrego, wydajnego sprzętu komputerowego.

Posted on 03/06/2019 4:20am

firma HP od wielu lat jest zaliczana do największych producentów sprzętu komputerowego. Jej oferta obejmuje wiele różnych segmentów rynku, nie tylko komputery stacjonarne i laptopy, ale też wydajne serwery i urządzenia do drukowania.
hp f2180
Author: WD
Source: WD


Jeśli chodzi o te ostatnie, to HP ma ofertę dla każdej grupy odbiorców. Na przykład dużym zainteresowaniem cieszą się niewielkie urządzenia wielofunkcyjne, które oprócz drukowania spełniają również funkcję skanera oraz kopiarki. Chętnie wybieranym i zbierającym pochlebne recenzje między innymi jest hp f2180 - co myślisz o hp f2180, cechuje się ono chichutką pracą i sporą wydajnością. Na poziom wydajności narzekają trochę właściciele hp f380, lecz w zamian urządzenie to daje wysoką jakość druku i łatwą obsługę. W praktyce jednak HP w tej dziedzinie bez przerwy trzyma odpowiedni poziom i daje spory wybór najróżniejszych modeli.


SAMSUNG Z SERII N-PLUS
Author: Partner of Promotion
Source: Partner of Promotion


Bardzo popularne są również najróżniejsze przenośne urządzenia, tu kupujący również nie będą mieć powodów do narzekań, gdyż oferta laptopów, ultrabooków i netbooków jest bardzo duża. Wielu klientów z pewnością zainteresuje hp envy 14, jaki mimo że w zasadzie zaliczany jest do laptopów, to dużo bliżej będzie mu do ultrabooka. Między innymi o tym świadczy bardzo cienka obudowa, oraz długi czas pracowania na pojemnym akumulatorze. HP coraz mocniej zaznacza również swoją obecność w segmencie laptopów mających ekrany dotykowe, przedstawicielem jakich jest między innymi hp envy 15 - więcej.
Urządzenie to dedykowane jest przede wszystkim do zastosowań multimedialnych, dzięki wyposażeniu w mocną grafikę powinno także zadowolić niejednego gracza.

Tags: model, firma, klientów