Kilka przydatnych informacji o tym, jak obecnie wygląda telefoniczny rynek w naszym kraju, jakiego rodzaju urządzenia są teraz chętnie wybierane.

Posted on 26/02/2019 12:00am

Aktualne telefony coraz częściej przypominają jednorazowe zabawki, jakie wystarczy położyć krzywo, a już się będą rozpadać. W dużej mierze jest to rezultatem polityki firm, jakim zwyczajnie nie zależy na tym, aby urządzenia były trwałe i solidne.


Średnio telefony wymieniane są co dwa lata, i przez ten czas muszą jakąś formę trzymać, lecz potem różnie z nimi bywa. A z pewnością są bardzo podatne na najróżniejsze uszkodzenia mechaniczne, wystarczy w wielu przypadkach lekkie uderzenie w wyświetlacz, aby ten nadawał się jedynie do wymiany. Podobnie jest z odpornością na wilgoć, wprawdzie dużo modeli jest reklamowanych jako telefony wodoszczelne, ale producent nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane ewentualnym zalaniem. Tak więc w reklamie się słyszy jedno, a co robią producenci to całkowicie odmienna rzecz.
Funkcjonalne pendrivy JetFlash 600
Author: Sarota PR
Source: Sarota PR


Aktualnie najwięcej sprzedawanych jest właśnie najróżniejszych smarfonów, dla wielu im ekran o większej przekątnej, tym lepiej. To, że niejednokrotnie możliwości tych urządzeń nie są wykorzystywane, to znaczenia mieć nie będzie, istotne że się ma te pięć niewygodnych cali w torebce. Lecz w dalszym ciągu dość popularne są tradycyjne urządzenia z klawiszami, ich właściciele doceniają prostotę, wygodę i co najważniejsze czas użytkowania bez szukania co chwilę ładowarki.


W dalszym ciągu sprzedają się także telefony stacjonarne, choć jeśli chodzi o nie, to przeważnie wybierają je firmy. Aktualnie typowy telefon biurowy ma także sporą funkcjonalność, bo na przykład może obsługiwać połączenia realizowane przez sieć Internetową.

Tags: Internet, WD, producenci, sieć, połączenia