Najciekawsze miejsce dla fanów fotografowania i nie tylko.

Posted on 31/05/2019 7:26am

K-consult Sp. Z o.o. jest firmą, która gości na rynku od 1998r. Obecnie firma funkcjonuje kompleksowo na wielu płaszczyznach. Oprócz konsultingu w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, zajmuje się również importem i dystrybucją owego sprzętu.
Fotograf z aparatem
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
W 2007r. Przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli chcesz wiedzieć w jaki sposób efektywnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.Dziś przedsiębiorstwo jest wyłącznym importerem znanych marek fotograficznych, audio video, IT i multimedialnych. Wśród popularnych i najczęściej poszukiwanych producentów należy wymienić: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel , OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Amatorzy - fotografowie
Author: Stephen Wolfe
Source: http://www.flickr.com
Na przykład: sigma 70-200

Przedsiębiorstwo zdecydowanie dąży do najlepszej pozycji na rynku jako kompleksowy dostawca produktów i uslug. Efektywność dążenia potwierdzają liczne nagrody, o których można przeczytać na stronie internetowej firmy K-consult.pl. Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na internetowej wypożyczalni obiektywów. W 2006r. K-consult został wyróżniony jako najlepszy dystrybutor aparatów cyfrowych w Polsce.

To nie koniec podbojów firmy, gdyż wcześniej otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Jest się czym pochwalić.

Source: Sigma Sklep