Olimpia Port - czyli, pojedyncza spośród najlepszych inwestycji mieszkaniowych firmy typu deweloperskiego Archicom na terenie Wrocławia

Posted on 10/09/2020 9:18am

Co warto wiedzieć o napomkniętej w temacie inwestycji deweloperskiej o nazewnictwie Olimpia Port? Gdybyśmy nagle zapragnęli kupić wewnątrz niej mieszkanko, co musielibyśmy wiedzieć na jej temacik? Na jakiego typu kwoty za mieszkanko powinniśmy się przygotować, robiąc plany tam meldunek? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżutko co napisanego - artykułu!


Łódź
Author: Sarota PR
Source: Sarota PR


Inwestycja typu mieszkaniowego o nazwie Olimpia Port, to jak już zostało napomknięte jedna spośród najwspanialszych inwestycji deweloperskich firmy Archicom, która to swoją siedzibę posiada na terenie miasteczka Wrocław. Wspomniana inwestycja bywa nie jedynie najlepsza, ale i najchętniej wybierana przez kupców. Olimpia Port bywa zlokalizowane na styku miasteczka Sępolno, oraz Swojczyc i ma w posiadaniu takie udogodnienia jak choćby osiedlowe fitness, placyki zabaw, ścieżki rowerowe, oraz ochronę dwadzieścia cztery godziny na dobę, windy, a także garaże podziemne. Warto bywa tutaj wspomnieć, iż wspomniana inwestycja znajdują się 6 kilometrów od centrum, w pięknym oraz swobodnym miejscu, w którym naokoło odnajdziemy parki, napomknięte już ścieżki rowerowe, oraz pełniutko sklepów z przeróżnego typu usługami. Jeśli chodzi o same mieszkanka, to bywają one przestrzenne oraz wygodne. Ich ceny zaczynają się od okolicy stu osiemdziesięciu tysięcy złotych, kończąc nawet i na bardziej dużo aniżeli 700 tysiaków.
Owe pokoje występują od kawalerek, aż po mieszkanka pięcio-pokojowe - metraż rozpoczyna się od trzydziestu m2, aż po sto m2.

Jeżeli nie chcesz, żeby uciekły Ci inne tego rodzaju informacje dotyczące omawianego tutaj zagadnienia, to kliknij i więcej znajdziesz tutaj (https://www.sport-dog.pl/).

Można także wybrać dodatkowe opcje, takiego typu jak balkon, czy też osobna kuchnia, oraz taras lub ogród.

Tags: mieszkania, sklep, firm, Przedsiębiorstwa, temat