Poszukujesz dobrej gry ? Zagraj w nową The Elders Scrolls

Posted on 17/05/2022 8:13am

Dużo graczy zdecydowanie zastanawiało się zaledwie kilkanaście lat temu, bądź da się w łatwy sposób połączyć zalety gry na konsoli z grą multiplayer. Teraz już od kilku lat jest prosto osiągalne dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze sieciowej, która darmowo umożliwia nie wyłącznie grę na konsoli poprzez sieć, lecz także przeróżne atrakcyjne możliwości – przykładowo własną przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne kupno gier na konsolę, a też takie funkcje, jak zapamiętywanie użytkowników z którymi się przede wszystkim grywa – dzięki temu kontakt z nimi przez czat lub specjalną pocztę jest dużo uproszczony.
gra
Author: Veracomp
Source: Veracomp
Współcześnie wiele gier jest przeznaczonych właśnie na Playstation i na – według dyrektora znanej firmy Sony Computer Entertainment, wśród właścicieli Playstation 3 aż 8 użytkowników na 10 posiada konto na Playstation Network, co nie mogło przejść bez echa dla twórców i dystrybutorów gier.

Udostępniona w roku 2014The Elders Scrolls online jest jedną z takich gier – jest całkowicie dostępna na Playstation. Miłośnicy Skyrima na pewno się nie zawiodą na nowej wersji cyklu ze świata Tamriel.Jest to klasyczny MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana przez dużej liczby graczy jak również ułatwiająca im wzajemną interakcję. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąclecie przed zdarzeniami w szeroko znanym Skyrimie – fabuła koncentruje się na pakcie między rodem Thern a nekromantą Mannimarkiem, który jest w zmowie z silnym duchem pragnącym całego świata jedynie dla siebie. Z oczywistych względów jest to jedynie uwertura dalszych wydarzeń.


playstation
Author: Glen Bowman
Source: http://www.flickr.com
Najciekawszą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej niesamowita różnorodność.

Nie możesz się doczekać następnych intrygujących wątków na ten temat? Mamy do Ciebie fantastyczną wiadomość - kliknij panele fotowoltaiczne kraków w podany link i ciesz się lekturą.

Świat jest znacznie bardziej rozwinięty niż Skyrim, ponadto gracz oprócz specjalizacji może wybrać stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego jeszcze było mało – jednej z glidii szukających jednostek o danych talentach (złodziejskich, czarodziejskich bądź bojowych). Z oczywistych względów każdy z tych wyborów dużo wywiera wpływ na losy postaci. Wyjątkowo nieodzowne są też wydarzenia losowe, co zwykle zaniedbują inni producenci gier – tutaj na brak urozmaicenia nie da się narzekać.

Walki są angażujące, perfekcyjne w obsłudze jak również dynamiczne – nieodzowne jest silne zaangażowanie gracza, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak blok. Zwolennicy realizmu na pewno docenią także to, że każdy dialog jest dostępny w wersji udźwiękowionej, a znawcy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekiwana od dużej liczby lat, jak również chociaż nie warto do gier najtańszych, jej cena jest tego z pewnością warta – wysiłek włożony w grywalność i stronę wizualną jest wart pochwały. Posiada mocno dużo zadań pobocznych, jak również według wybranych ludzi można grać w tę grę przez całe lata.

Tags: poczta, gra, walka