Przydatna karta przeżycia i jej najistotniejsze funkcje.

Posted on 23/02/2019 3:53am

Karta przeżycia to niewielka karta, którą można zmieścić w portfelu albo kieszeni - bez żadnego kłopotu. Mimo małych wymiarów jest ona nadzwyczaj użyteczna i z pewnością okaże się użyteczna w wielu sytuacjach. Karta przeżycia, inaczej zwana kartą przetrwania zdoła Ci się przydać w najmniej oczekiwanych sytuacjach, wobec tego należałoby zawsze nosić ją przy sobie. Z karty przeżycia częstokroć korzystają osoby, które wybierają się na biwak, wyprawę survivalową lub do lasu na grzyby, niemniej jednak również na co dzień zdoła okazać się ona niezmiernie użyteczna i praktyczna.


karta przeżycia
Author: Wallet Ninja
Source: http://www.wallet-ninja.eu/
Zdoła nam pomóc w wielu rozmaitych sytuacjach, nie tylko tych radykalnych, lecz też w tych dziennych. Karta przeżycia ma otwieracz do puszek, a także otwieracz do butelek, którym łatwo i rychło otworzysz piwo. Do tego została wyposażona w drobny, chociaż niezmiernie przydatny nóż, linijkę, śrubokręt i ostrze, jakim łatwo przetniemy niewielkie rzeczy. Poza tym w karcie przetrwania odnajdziemy klucz do niewielkich śrub, skrobaczkę oraz piłę, pierścień, który zezwoli nam bez trudności wyznaczyć kierunek na mapie, oraz także otwór do zawieszenia, który możemy zastosować na przykład na brelok do kluczy. W karcie przeżycia odnajdziemy jeszcze niemało innych praktycznych rzeczy.


Karta przeżycia dostępna jest obecnie w ofercie wielu sklepów, a jej cena jest naprawdę niewielka. W wielu rozmaitych sklepach cena karty przeżycia waha się od 10 do 15 złotych, bezsprzecznie więc każdy przyzna, iż nie jest to wygórowana kwota za tak praktyczne, użyteczne narzędzie. Kartę przeżycia zdołamy zakupić zarówno dla siebie, jak też dla kogoś, bo idealnie nadaje się ona na upominek. Przyda się zarówno panom, jak także damom. Zainwestuj więc w kartę przeżycia i zawsze noś ją przy sobie, bowiem nigdy nie wiesz, kiedy może okazać się ona użyteczna: kontakt z firmą.

Tags: brelok, prezent, narzędzie, otwieracz, praktyczny