Stylowe akcesoria do telefonów

Posted on 12/05/2019 6:34pm

Wybierając nowy telefon, należy zatroszczyć się o pasujące do niego akcesoria. Powodów ku temu jest wiele. Zazwyczaj decydując się na ich kupno kierujemy się funkcjonalnością. Ale czasami jesteśmy gadżeciarzami, którzy lubią nowości i nowoczesny design. Pokaż mi swój telefon a powiem ci kim jesteś?


Samsung Galaxy Nexus
Author: Samsung
Source: Samsung
Nowy pokrowiec na telefon potrafi nadać mu zdecydowanie nowy wizerunek. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, a jednocześnie działa sprawniej. Znalezienie mu miejsca w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, bez wątpienia nie jest dla niego korzystne.

Nawet w sytuacjach gdy aparat jest wykonany z najlepszych tworzyw, mogą pojawić się na nim rysy. I mimo, że nie wpływa to w żaden sposób na użyteczność telefonu, dla estetów może być to niełatwe do zaakceptowania. Rozwiązaniem jest schowanie urządzenia w dodatkowym futerale. Z racji, że telefony posiadają różne gabaryty, najlepiej poszukać etui przeznaczone do konkretnego telefonu jak np. .

Przykładem może być etui Samsung Galaxy S3 mini. Dbałość o szczegóły, soczyste kolory oraz jakość materiałów spowodują, że telefon będzie nam służył idealnie. Obce mu będą warunki atmosferyczne, zarysowania czy odciski palców i plamy na wyświetlaczu. W sklepie z akcesoriami znajdziemy również folie ochronne, zrobione z poliwęglanu - nieskomplikowane w założeniu – które zadbają o nieskazitelność ekranu.


Sklep z akcesoriami do telefonów to nie jedynie pokrowce. To też ładowarki, bez których nawet najlepszy telefon nie zadziała na długo. Oprócz standardowych, dla osób, które często podróżują, dobrym rozwiązaniem będą ładowarki pozwalające na zasilanie telefonu z gniazda zapalniczki. Przydatnym pomysłem dla kierowców okazał się uchwyt na szybę, pozwalający na zamontowanie telefonu na wysokości wzroku (szczególnie gdy korzystamy z funkcji GPS). Zapewne znajdziemy w sieci sklep z akcesoriami, który pozwoli nam na modernizację naszego centrum multimedialnej rozrywki zapewniając przyjemne z pożytecznym – łączność ze światem i chwile relaksu z ulubioną aplikacją.

Tags: telefony, pokrowce, akcesoria, etui, futerały