Szukasz bezzałogowego statku latającego? W tym momencie najlepiej sprzedaje się dron DJI Phantom 3 i dron 3DR SOLO

Posted on 04/08/2020 8:09am

Od niedawna znane są bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest głównie to, iż mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i zawodowców. Ponadto są one stworzone do najróżniejszych celów, więc każdy z nas z całą pewnością do czegoś wykorzysta to malutkie urządzenie.

Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
Obecnie najbardziej kultowy i rekomendowany jest dron DJI Phantom 3 (pełna specyfikacja drona), jaki wyprodukowany jest w dwóch odmianach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga natomiast do zawodowców. Jak wiadomo, ta druga jest dużo droższa, bowiem posiada lepsze parametry. Kluczową zaletą tego sprzętu jest możliwość rejestracji obrazu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym hitem na rynku. Dodatkowo dron DJI Phantom 3 ma szereg różnorodnych bajerów. Ważkie jest bez wątpienia to, iż istnieje szansa automatycznego powrotu do miejsca startu. Dla profesjonalistów ważne będzie to, iż w tym modelu sterowanie ma być na wyższym poziomie. Cena za to urządzenie nie powinna przekroczyć 5000 zł. Jeśli natomiast szukamy czegoś bardziej profesjonalnego to przypuszczalnie dron 3DR SOLO spełni wszystkie nasze oczekiwania. Znaczące jest to, iż łatwo i komfortowo się go obsługuje.

Czyżby ten artykuł zainteresował Cię tak silnie, że pragniesz zapoznać się z kolejnym? To fantastycznie. Zatem tu kliknij i sprawdź (https://magicplay.eu/?en_for-kids,24) dużo newsów.

W dodatku zamontowany pozostał klawisz PAUSE, dzięki jakiemu mamy szansę wstrzymania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Należałoby jednak zaznaczyć, iż dron 3DR SOLO służy raczej do pracy zarobkowej. Fanatycy powinni decydować się na tańsze modele, ponieważ mnóstwo funkcji nigdy nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten model kosztuje ok. 7000 zł, więc jest to już dość spory wydatek. Jednakże osoby, które zajmują się fotografią na bank będą uradowane z tego sprzętu. Istotne jest, aby dodać, że dron (wybierz model Phantom 2 Vision) 3DR SOLO w tej chwili jest jednym z najciekawszych urządzeń dostępnych w sklepach, przykładowo: .

Jeżeli masz w planach kupno drona to zdecyduj się na jeden z powyższych modeli. Są to sprawdzone sprzęty, które nie popsują się po kilkunastu użyciach. Jeśli posiadasz obiekcje to najlepiej stanie się, jeśli porozmawiasz z kimś kto posiada większe pojęcie w tym temacie. Nie czekaj ani chwili dłużej, tylko już dziś postaw na zakup drona!